wwrd - wczesne wspomganie rozwoju dziecka

cel....

Naszym celem jest wspomaganie rozwoju dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi oraz dążenie do poprawy jakości ich funkcjonowania. Służymy pomocą także rodzicom, ukierunkowując i wspierając ich w tej trudnej sztuce wychowania swoich dzieci. Chcemy aby każdy, kto do nas zawita czuł się u nas wyjątkowo.

Realizujemy swoje założenia dzięki szczegółowej diagnozie i kompleksowej terapii. Zależy nam na tym, aby te najmłodsze pociechy oraz ich bliscy w jednym miejscu uzyskali szybką i kompleksową pomoc. Zapewniamy bezpieczeństwo, dyskrecję i zrozumienie. Cechuje nas zaangażowanie i profesjonalizm. Każde dziecko jest przez nas traktowane w sposób indywidualny.


Zespół...


Nasz zespół to m.in lekarz psychiatra, psycholog, psychoterapeuta, pedagog, oligofrenopedagog, logopeda, neurologopeda i terapeuta integracji sensorycznej. Specjaliści ściśle współpracują ze sobą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i profesjonalną pomoc. Prócz działań na polu terapeutycznym skupiamy się na wspieraniu rozwoju małych dzieci oraz ich rodzin.

Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę oraz profesjonalny sprzęt jak i zaplecze terapeutyczne, ponadto dbamy o stosowanie różnorodności metod i form pracy tak aby repertuar ten był zawsze dostosowany do potrzeb oraz możliwości dziecka.

Podstawa zakwalifikowania oraz wymiar godzin...

 BEZPŁATNE zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka odbywają się na podstawie posiadanej 
opinii wydanej przez Publiczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną

Każde przyjęte dziecko realizuje BEZPŁATNIE od 4-8 godzin miesięcznie.