TERAPIA

SZYBKO PODJĘTE DZIAŁANIA TERAPEUTYCZNE DAJĄ SZANSĘ NA WYRÓWNANIE DEFICYTÓW ROZWOJOWYCH!

Prowadzimy terapię dzieci zmagających się z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi. W naszym zespole są następujący specjaliści:  lekarz psychiatra, psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej. Dzięki tak szerokiej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową pomoc w rozwoju dzieci, które zostały dotknięte autyzmem, zespołem Aspergera, Mutyzmem, ADHD czy też zespołem Downa. Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim nieustanny rozwój. Właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie w odpowiedni sposób zaopiekować się nie tylko dziećmi, ale również ich rodzicami, którzy na co dzień muszą się mierzyć z trudem wychowania dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Bardzo dużą zaletą  jest indywidualne podejście. Każde dziecko jest inne i każde wymaga odmiennych technik terapii. Nasi specjaliści pomogą w stworzeniu takich warunków, aby prowadzone leczenie było możliwie najbardziej efektywne.

OFERTA TERAPETYCZNA:

Terapia psychologiczna / Terapia logopedyczna /Terapia pedagogiczna/ Terapia ręki/ Integracja sensoryczna/ Trening Umiejętności Społecznych –TUS/ Trening uwagi słuchowej TOMATIS / Zajęcia edukacyjne przygotowujące do pierwszej klasy /Zajęcia rozwijające koncentrację uwagi /Zajęcia eliminujące niepowodzenia i trudności szkolne/ Logorytmika / Dogoterapia